Çakallarla Dans 5 Nereden izlenir?

Çakallarla Dans 5 Nereden izlenir?

  Aralık 22, 2018

  2958 Okunma

Türkiye’ de yapılan bir çok komedi filmi bulunmaktadır. Ancak Çakallarla Dans serisini komedi filmleri arasında ayrı tutmak gerekmektedir. Bu film serisi toplumun büyük bir kesiminin beğenisini toplamıştır. Öyle ki Çakallarla Dans 5 izle filmi vizyona girmiş olduğu 8 Kasım 2018 tarihinden bu güne toplamda 1.400.693 seyirci izlemiştir. Ayrıca film serisi hasılat bakımından da oldukça dikkat çekmektedir. Sinema severler ile buluştuğu tarihten bu yana Çakallarla Dans 5 sansürsüz izle filmi toplamda 17.973.743,00 TL hasılat elde etmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Murat Şeker oturmaktadır. Oyuncu kadrosu ise oldukça tanıdık isimlerden oluşmaktadır. Bunlara örnek vericek olursak İlker Ayrık, Şevket Çoruh, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin ve Hande Katipoğlu rol alıyor. Çakallarla Dans 5’ in fragmanı makalemizin hemen altında yer almaktadır. Bu filmi izlemek isterseniz sizleri Dizi Film Şehri adındaki tamamen özgün ve kaliteli içerikleri barındıran siteye davet ediyoruz. Çakallarla Dans 5 filminin konusu ise son filmden sonra mahkeme kararı ile birbirlerine en az 100 metre kadar yakınlaşmaları yasaklanmıştır. Bu durumdan dolayı 4 arkadaş hayatlarında ilk defa birbirlerinden ayrı kalmak zorunda kalırlar. Ayrılık esnasında zaten arkadaşlar oldukça üzgünken, Gökhan yıllar öncesinde beraber olduğu kadından bir kızının olduğu haberini alır. Üstelik bu kız 17 yaşındadır. Kızın oldukça değişik huyları bulunmaktadır. Bu durumu Gökhan pek kabul etmek istemese de kızı kabullenir ve ona sahip çıkar. Ancak kız zengin sevgilisi ile değişik aktiviteler yapmaktadır ve bu durum çakallar takımının hiç hoşuna gitmez. 4 arkadaş bu durumu bozmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Filmi izlemek istiyorsanız Türkiye’ nin en büyük film ve dizi sitesine davetlisiniz. Özellikle Yerli Film izle kategorisinde bir çok Türk yapımı film bulunmaktadır.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Web sitemizde bulunan tüm filmler ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vk.com, video.google.com, facebook.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Filmler sunucumuza yükleme yapılmamaktadır.Bu yüzden sinevizyonda.org sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.
Hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunduğu takdirde, web sitemiz gerekli hassasiyeti ciddiyetle yerine getirecektir.
İLETİŞİM: [email protected] adresine mail attığınız takdirde videolar sitemizden kaldırılır..
Copyright & 2013 - 2019 | Film izleyemiyorum | Site Haritamız | 2018 Filmleri | Hukuksal