Film İzleyemiyorum

SORUNLARINIZ iÇiN LÜTFEN OKUYUNUZ..!!!!!

Son günlerdir elimizde olmayan nedenlerden ötürü videolarda sorunlar çıkmaktadır. Bu sorunları ve kısmi çözümlerini aşağıda bulabilirsiniz:
SORUN 1) Play tuşuna basınca“Video not found or Access denied” hatası:

Bu hatayı almadan, sorunsuz bir şekilde filmleri izleyebilmek için MOZILLA FIREFOX veya GOOGLE CHROMETARAYICISINI yüklemeniz gerekmektedir. Bu tarayıcılar dünyada bir çok insanın tercihi olduğu gibi, en sorunsuz programdır. Alttaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

—MOZILLA FIREFOX TARAYICISINI BURAYA TIKLAYARAK UCRETSIZ INDIREBILIRSINIZ.—

—GOOGLE CHROME TARAYICISINI BURAYA TIKLAYARAK ÜCRESİZ İNDİREBİLİRSİNİZ.—

Bilgisayarınıza download ettiğiniz dosyaya çift tıklayın. Sadece “İleri” seçeneklerini kullanarak 30 saniye içinde bilgisayarınıza kurulmuş olacaktır.
Masaüstünden “Mozilla Firefox veya Google Chrome” ikonunu tıklayıp www.sinevizyonda.org adresine girerek bütün filmleri kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.
SORUN 2) Filmlerin hepsi yüklenmiyor, yarıda kesiliyor, tam olarak izleyemiyorum:

Bu sorunun birkaç nedeni bulunuyor..
-Öncelikli olarak, filmlerin yüklendiği yerin Facebook.com sitesi olduğunu bilmenizi isteriz. Son dönem izlediğiniz bütün filmler Facebook’a yükleniyor ve parça parça sizlere ulaştırılıyor..
Bu süreç içinde Facebook sitesindeki çalışmalar veya özellikle akşam saatleriyle, haftasonları yoğunluğundan kaynaklanan yavaşlamalar bu tip sorunlara sebep olabilmektedir.

-Diğer bir olası sebep de, bulunduğunuz yörenin internet altyapısı ile ilgili.. Mahalleden mahalleye bile değişebilen bu durum, bazen internet ağlarındaki sıkışmadan dolayı bağlantıların anlık olarak kopmasına neden olabiliyor. Siz farkında olmasanız da bağlantınızda anlık kesilmeler olduğunda; filmler yüklenmeye devam etmez..

Yukarıda belirtilen sebepler filmlerin yarıda donmasıyla veya yüklenememesiyle ilgili olup; olası çözümler şöyledir:

1)DNS ayarlarınızı (youtube vb yasaklı sitelere girmek için değişiklik yaptığınız numaralar) 4.2.2.1 ve 4.2.2.2 ayarladıktan sonra filmleri sorunsuz bir şekilde izleye bilirsiniz..

2)Bu sorunu yaşadığınız zaman STOP tuşuna basıp veya mevcut sayfayı F5 tuşuna basıp yenileyerek, filmin ilgili bölümünü baştan yüklemeniz gerekiyor. Önerebileceğimiz en geçerli yöntem bu maalesef.

Sonuç olarak, internet altyapıları geliştikçe ve maliyetler ucuzladıkça çok daha kaliteli,sorunsuz içeriklere kavuşacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

NOT: Yukarıda belirtilen sorunlar dışında, izleyemediğiniz veya hiç açılmayan film olursa lütfen aynı filmin altına yorum yaparak sorunu bize bildirin, düzeltelim.

Web sitemizde bulunan tüm filmler ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vk.com, video.google.com, facebook.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Filmler sunucumuza yükleme yapılmamaktadır.Bu yüzden sinevizyonda.org sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.
Hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunduğu takdirde, web sitemiz gerekli hassasiyeti ciddiyetle yerine getirecektir.
İLETİŞİM: [email protected] adresine mail attığınız takdirde videolar sitemizden kaldırılır..
Copyright & 2013 - 2019 | Film izleyemiyorum | Site Haritamız | 2018 Filmleri | Hukuksal